В Експертному підрозділі відбувся щорічний День відкритих дверей

08 жовтня 2019 року в Кіровоградському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС відбувся День відкритих дверей. До експертної установи завітали учні 10-11 класів комунального закладу «НВО ЗОШ I-IIІ ступенів № 16 — ДЮЦ «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області. У ході екскурсії старшокласникам вдалось зазирнути у тонкощі роботи Експертного підрозділу.

Учні отримали можливість на власні очі побачити лабораторні приміщення та спеціальне обладнання, яке сьогодні використовують судові експерти Кіровоградського НДЕКЦ МВС у роботі, а також ознайомитись з робочими процесами та порядком проведення окремих видів судових експертиз, зокрема встановлення факту належності речовини до наркотичних засобів. У ході даного заходу учні оглянули об’єкти колекцій вогнепальної зброї та вибухових пристроїв, а також ознайомились з основними принципами встановлення осіб злочинця, невпізнаних трупів за допомогою дактилоскопічних обліків.

Керівництвом Кіровоградського НДЕКЦ планується проводити подібні пізнавальні заходи й надалі, оскільки вони є для молоді чудовою нагодою безпосередньо познайомитися з надзвичайно цікавою і важливою професією судового експерта.