Пізнавальна екскурсія для студентів-хіміків

29 жовтня поточного року на прохання ректорату Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, у рамках програми технологічної практики для студентів IV курсу спеціальності за предметною спеціалізацією «Хімія», було  проведено науково-пізнавальну екскурсію підрозділами Експертного центру.

Під час даного заходу екскурсанти ознайомились із специфікою роботи  структурних підрозділів Кіровоградського НДЕКЦ МВС. Особливу увагу студенти-хіміки зосередили на загальних вимогах щодо організації роботи хімічної та біологічної лабораторій, діяльність яких найбільш наближена до спеціальності майбутніх випускників.

У ході екскурсії відвідувачі мали можливість поспілкуватись з досвідченими фахівцями експертного підрозділу, які на практиці використовують широкий спектр спеціальних наукових знань та дотримуються вимог відповідних методик щодо проведення опанованих напрямків експертних досліджень. Експерти з радістю поділились своїм багатим практичним досвідом з гостями та побажали старшокурсникам успішного проходження учбової практики.