Дослідження слідів взуття

Наприкінці жовтня поточного року у місті Кропивницькому до приміщення офісу розміщеному у будинку по вул. Мурманська, шляхом віджиму вікна таємно проникла невстановлена особа, яка викрала: чотири ноутбуки та грошові кошти. У ході огляду місця події слідчо-оперативною групою Кропивницького ВП ГУНП в області було виявлено та вилучено низку важливих речових доказів, серед яких з підлоги офісу були вилучені чотири сліди підошви взуття.

У ході проведених оперативно-розшукових заходів працівниками поліції вдалось встановити місцезнаходження та затримати громадянина Є., який обґрунтовано підозрювався у скоєнні даного злочину та під час проведення особистого обшуку у затриманого вилучили пару кросівок марки «Adidas».

У рамках порушеного кримінального провадження слідчим СВ Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області до Кіровоградського НДЕКЦ МВС були направлені сліди підошви взуття, вилучені у ході ОМП та пару кросівок, вилучені у підозрюваного громадянина Є., з метою проведення судової трасологічної експертизи за експертною спеціальністю 4.1 «Дослідження слідів людини та слідів тварини».

У ході візуального та мікроскопічного досліджень поверхонь 4-х аркушів паперу, старшим судовим експертом сектору трасологічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС було встановлено, що два сліди підошви взуття, залишені підметковою частиною підошви кросівка на праву ногу, який було вилучений у підозрюваного громадянина Є.

Таким чином, завдяки практичній реалізації високопрофесійних вмінь  експерта Кіровоградського НДЕКЦ МВС та його належній взаємодії з працівниками Національної поліції в області було здобуто беззаперечні докази, які можуть мати вагоме значення у розкритті вказаного кримінального правопорушення та притягнення до відповідальності винної особи.