Професійна робота експертів-дактилоскопістів Кіровоградського НДЕКЦ МВС

Наприкінці 2019 року невідома особа скоїла розбійний напад на громадянина Н. та заволоділа грошовими коштами. На місце пригоди було направлено слідчо-оперативну групу Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області. В результаті огляду місця події було виявлено та зафіксовано сліди рук на аркуші паперу з рукописним записом.

У рамках порушеного кримінального провадження, слідчим СВ Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області до Кіровоградського НДЕКЦ МВС було направлено сліди пальців рук зафіксовані на аркуші паперу з рукописним записом та дактилоскопічну карту складену на громадянина Н. для проведення судово-трасологічної експертизи за експертною спеціальністю 4.6 «Дактилоскопічні дослідження». В результаті перевірки вищевказаних слідів пальців рук за центральним автоматизованим дактилоскопічним обліком Експертної служби МВС, встановлено збіг з відбитками пальців рук дактилоскопічної карти заповненої на ім’я громадянина Б., поставленої на дактилоскопічний облік ще раніше.

Таким чином, завдяки належній взаємодії експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС з працівниками Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області вдалось встановити громадянина Б., який міг бути причетним  до вчинення тяжкого злочину, тим самим створити необхідну доказову базу щодо причетності цієї особи до скоєння даного злочину.