Пізнавальні екскурсії для учнів гімназії ім. Олени Журливої

У період 27 – 28 січня поточного року до Кіровоградського НДЕКЦ МВС завітали учні комунального закладу «Гімназія імені Олени Журливої міської ради міста Кропивницького». Представники даного закладу вже не вперше відвідують експертний підрозділ, саме цього разу в гості до експертів завітали учні 5их та 8их класів.

Метою пізнавальної екскурсії було ознайомити школярів з специфікою роботи Кіровоградського НДЕКЦ МВС та найбільш цікавими для них аспектами експертної діяльності. В ході екскурсії учні відвідали різні спеціалізовані відділення Центру, познайомились з оснащенням і обладнанням НДЕКЦ. Учням продемонстрували зразки вибухонебезпечних предметів, зброї, що звичайно викликало справжній захват у відвідувачів, особливо серед хлопчаків. Спеціалісти Центру не тільки знайомили молодь з специфікою дослідницької роботи, також ознайомили з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці зустрічі допитливі екскурсанти жваво ділились враженнями від екскурсії та дякували співробітникам Центру за цікаву інформацію та  просто чудово проведений час.