Експертами вдалось встановити винну особу, яка скоїла крадіжку транспортного засобу

17 листопада 2019 року громадянин Р. та П., за попередньою змовою, проникли до гаражного приміщення, розташованого у м. Олександрія, Кіровоградська область,  де заволоділи транспортним засобом , а саме мопедом марки Suzuki Lets 2. За підозрою у вчинені кримінального правопорушення, громадяни Р. та П. були затримані. Під час особистого обшуку у громадянина Р. виявлено та вилучено складений багатопредметний ніж. 19 листопада 2019 року на місце пригоди направлено слідчо-оперативну групу, проведено огляд місця події у гаражному приміщенні, у ході якого працівниками поліції було виявлено та вилучено металевий фрагмент, який знаходився всередині замка вхідних воріт гаража.

З метою криміналістичного дослідження вилучених речових доказів, слідчим Олександрійського ВП ГУНП в Кіровоградській області, було призначено судово-трасологічну експертизу за експертною спеціальністю 4.2 «Дослідження знарядь, агрегатів, інструментів, залишених ними слідів, ідентифікації цілого за частинами», проведення якої доручено експертам сектору трасологічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС. В результаті проведення експертизи, експертами було встановлено, що металевий фрагмент, який знаходився всередині замка вхідних воріт гаражного приміщення та фрагмент пилки складного багатопредметного ножа, вилученого під час особистого обшуку громадянина Р. – складали раніше одне ціле.

Таким чином, за допомогою професійної взаємодії працівників поліції та судових експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС, було здобуто вагомі докази, що можуть вказувати на причетність затриманих Р. та П. до скоєння даного правопорушення.