Спільна семінар-нарада «Можливості судової фототехнічної експертизи під час розслідуванні злочинів»

05 березня 2020 року проведено регіональну семінар-нараду експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС з працівниками підрозділів Національної поліції в Кіровоградській області на тему «Можливості судової фототехнічної  експертизи під час розслідування злочинів».

Семінар проходив у режимі відеоконференції, що дало змогу працівникам відділів та відділень поліції області взяти активну участь в обговорені актуальних питань щодо особливостей призначення та проведення судової фототехнічної експертизи.

Завідувач сектору інформаційних технологій Кіровоградського НДЕКЦ МВС Андрій Лозовий детально ознайомив присутніх із сучасними технічними можливостями та основними завданнями, що можуть вирішуватись експертами під час проведення вказаної експертизи.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері з конструктивним обговоренням наявних проблемних питань в частині проведення судової фототехнічної експертизи.

Безумовно подібні заходи сприяють набуттю нових необхідних знань і вмінь, професійного зростання та позитивних змін у роботі як експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС так і працівників поліції.