Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Співпраця судових експертів із працівниками СУ ГУНП в Кіровоградській області

Особливе місце у повсякденній роботі Експертного підрозділу приділяється налагодженню тісної співпраці із структурними підрозділами Національної поліції, оскільки завдяки належній взаємодії між ними, можливо досягти високих результатів у розкритті та розслідуванні кримінальних правопорушень.

У рамках реалізації планових заходів щодо покращення взаємодії підрозділів Національної поліції України з підрозділами Експертної служби МВС та за ініціативи керівництва Кіровоградського НДЕКЦ МВС, наприкінці лютого та на початку березня поточного року було організовано та проведено низку круглих столів із працівниками СУ ГУНП в Кіровоградській області з питань призначення та проведення фототехнічної, психологічної та електротехнічної експертизи.

Спільна робота судових експертів із слідчими підрозділами  ГУНП в області допомагає ефективно та оперативно вирішувати наявні проблемні аспекти проведення вищевказаних досліджень, а саме: надання вихідних даних про об’єкти дослідження, вирішення питань щодо залучення до слідчих дій спеціалістів певних спеціалізацій, а також питань по організації та проведенню судових експертиз тощо.

Застосування таких форм взаємодії експертів з працівниками  поліції без сумніву приносить велику користь та позитивно впливає на можливості вишукання нових інноваційних методів профілактики правопорушень та запобігання злочинності.