Перемога над собою і відстанню

Напевне, знайдеться небагато людей на нашій планеті, які б не змінили свої життєві, робочі, бізнесові та інші плани через карантинні заходи, пов’язані із протидією COVID-19. Подібні заходи вносять свої корективи й в наше повсякденне життя. Але такі корективи можуть бути різними – для когось вони залишилися майже непомітними, принісши лише окремі незручності, а хтось кардинально змінив свої плани на найближчий час, а можливо, і на свою подальшу долю.

Одними з таких у цьому плані є люди, які регулярно або професійно займаються спортом. Відомо, що спортсмени намагаються вийти на пік своєї спортивної форми якраз напередодні змагань, при цьому сама підготовка може тривати значний термін, потребувати великих зусиль та часу. Тому перенесення дати або ж скасування спортивного змагання – це значні проблеми різного характеру, про які можна тільки здогадуватися.

Не стало виключенням в цьому плані і одне з найпопулярніших та наймасовіших змагань в Кропивницькому — IV «Krop Half Marathon» – щорічний півмарафон, який цього року був запланований на 17 травня. Звичайно, що у зв’язку із введеними карантинними заходами він був перенесений на невизначений термін. Напевне, не потрібно говорити, що таке біг на довгі дистанції, і з якими зусиллями там здобуваються результати.

Саме тому хочемо розповісти про свого колегу, який довгий час готувався до участі в цьому заході. Володимир Антоненко — завідувач сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Він вже минулого року брав участь у IІІ «Krop Half Marathon», але тоді біг «Гарячу десятку» (забіг на дистанцію 10 км), яку завершив з результатом 55:46!

Цього року Володимир замахнувся на головну дистанцію – «Half Marathon» (відстань — 21 км) – тобто максимальну можливу в цьому змаганні! Для цього довго і посилено тренувався, а коли все ж таки захід не відбувся (а його дата проведення й на сьогодні не відома!) – вирішив самостійно пробігти по відомому маршруту, випробувати свої сили та перевірити правильність режиму підготовки.

Тож результат такого забігу, який «відбувся» для нього поза всілякі перешкоди у заплановану дату — 17 травня, можемо побачити на скріншоті з його телефону – 1:54:53! Сказати, що результат достойний – це не сказати взагалі нічого!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тому щиро вітаємо нашого колегу з перемогою над відстанню та над собою, бажаємо Володимиру подальших як спортивних, так і професійних здобутків, а всім нам – брати з нього приклад! Бо у Кіровоградському НДЕКЦ МВС на сьогодні створені всі умови для зайняття спортом!

На фото – спортивна кімната, обладнана в адміністративному приміщенні Кіровоградського НДЕКЦ МВС.