Представники Кіровоградського НДЕКЦ МВС в режимі онлайн-трансляції прийняли участь в міжнародній конференції

27 травня поточного року представники Кіровоградського НДЕКЦ МВС в режимі онлайн-трансляції прийняли участь в міжнародній науково-практичній конференції «Модернізація вітчизняної правової системи в умовах світової інтеграції», яка була організована на базі Льотної академії Національного авіаційного університету (м. Кропивницький).

З цим навчальним закладом у Центру склалися давні і дружні стосунки,  що було відзначено організаторами конференції, адже загалом представниками Кіровоградського НДЕКЦ МВС було підготовлено та направлено 15 наукових тез. Також під час конференції були озвучені плани на майбутнє щодо співпраці – а це проведення занять з курсантами та студентами Академії, наукові дослідження, проведення спільних наукових та практичних заходів тощо.

Слід зазначити, що для багатьох учасників із числа колективу Центру проведення конференції в режимі онлайн-трансляції відбулося чи не вперше, що дозволило визначити як позитивні, так і проблемні сторони цього формату.

Одним із позитивних аспектів заходу, що відзначали багато учасників, стала можливість прийняти участь в конференції, почути виступи та дискусії безпосередньо зі свого робочого місця, так би мовити «без відриву від виробництва», що дозволило це зробити більшості учасників та зекономити свій час.

Сподіваємося, що подібні заходи стануть регулярними, а кількість учасників зі сторони Центру буде тільки зростати!