Відбувся науково-практичний семінар за участю працівників Кіровоградського НДЕКЦ МВС та Бобринецького відділення поліції

На базі Бобринецького відділення поліції Новоукраїнского ВП ГУНП в Кіровоградській області відбувся науково-практичний семінар на тему «Першочергові дії СОГ при огляду місця події та правильність вилучення об’єктів» за участю працівників Кіровоградського НДЕКЦ МВС.

Напередодні ми вже писали про поступове відновлення заходів щодо покращення взаємодії підрозділів ГУНП в Кіровоградській області та Кіровоградського НДЕКЦ МВС, які були перенесені та призупинені у зв’язку із введенням карантину — зокрема, про проведення такого ж заходу на базі Устинівського ВП.

Слід зазначити, що Кіровоградський НДЕКЦ МВС був представлений фахівцями різного профілю, і, відповідно, під час проведення семінару було озвучено більш широке коло питань, ніж це було передбачено темою.

Зокрема, під час заходу із доповідями виступили:

Завідувач сектору біологічних досліджень та обліку відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів Сергій Ворона.

Судовий експерт сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Владислава Смоколіна.

Завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Віктор Пічкуренко.

Завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Андрій Лозовий.

Але вважаємо, що найбільш цінним та значимим у проведенні такого виду зустрічей є живе та безпосереднє спілкування працівників поліції із фахівцями Центру, налагодження контактів, вирішення окремих проблем, узгодження взаємодії тощо.

Як завжди після обговорення фахівці всім бажаючим надали інформаційні буклети із своїх експертних спеціальностей.

Сподіваємося, що подібні заходи в подальшому набудуть свою регулярність, адже важливим аспектом їх проведення є не тільки отримана учасниками інформація та знання, а й налагоджені контакти та комунікація, що в кінцевому результаті повинно позитивно вплинути на стан взаємодії між підрозділами НПУ та Експертної служби МВС України.