На базі Компаніївського відділення поліції відбувся науково-практичний семінар за участю працівників Кіровоградського НДЕКЦ МВС

Науково-практичних семінар, що відбувся 5 червня на базі Компаніївського відділення поліції Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області продовжив серію заходів Кіровоградського НДЕКЦ МВС, що проводяться на виїзді. Про значно більшу їхню ефективність в порівнянні з проведенням на базі Центру чи ГУНП ми вже не раз згадували – по-перше, на заході мають змогу бути присутні не тільки представники цільової аудиторії – слідчі та експерти-криміналісти, а й оперативні уповноваженні, дільничні інспектори поліції, інспектори ГРПП – загалом ті працівники поліції, які за родом своєї службової діяльності першими прибувають на місце події, забезпечують його охорону, допомагають керівнику СОГ при ОМП тощо. По-друге – вважаємо, що навіть за самих сприятливих обставин жоден керівник відділення/відділу поліції у сучасних складних умовах не зможе собі дозволити відрядити до обласного центру одночасно таку кількість особового складу, яка зазвичай присутня. Можемо впевнено стверджувати, що це лише основні переваги, наведені нами.

Особливістю проведення семінару в Компаніївському відділенні поліції було те, що було вирішено його провести в форматі «круглого столу» — це сприяло створенню більш безпосередньої атмосфери, так би мовити, без лишньої офіційності. І це мало свої наслідки – замість запланованого годинного спілкування захід проходив майже в двічі довше!

Також, на нашу думку, цьому сприяв той факт, що на зустрічі були присутні два молодих слідчі слідчого відділення (стаж роботи в посаді – менше одного року) — левова частина запитань була саме від них.

Як під час виступів, так і в процесі спілкування піднімалися самі різноманітні питання – від правильності упакування вилученого об’єкту до необхідності дотримання правил особистої безпеки на місці події.

Під час заходу із доповідями виступили представники Кіровоградського НДЕКЦ МВС  — провідний фахівець з організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Олександр Коломоєць, завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Віктор Пічкуренко, завідувач сектору біологічних досліджень та обліку Сергій Ворона, судовий експерт сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Владислава Смоколіна та завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Андрій Лозовий.

За традицією, фахівці всім бажаючим надали інформаційні буклети із своїх експертних спеціальностей.

По закінченню заходу було прийнято спільне рішення й надалі продовжувати такі заходи, вдосконалювати взаємодію та співпрацю. Господарі подякували за приїзд, висловили побажання нових зустрічей з фахівцями  НДЕКЦ.