Працівники Кіровоградського НДЕКЦ МВС прийняли участь у акції зі здачі донорської крові

Напередодні відзначення Всесвітнього дня донора крові працівники Кіровоградського НДЕКЦ МВС відвідали Кіровоградську обласну станцію переливання крові, де прийняли активну участь у акції щодо здачі донорської крові.

Слід зазначити, що наші колеги не тільки завжди відкликаються на прохання про допомогу від родичів хворих, а й багато з них є активним донорами, які регулярно, протягом всього року, здають кров та її компоненти.

Судовий експерт групи технічних досліджень документів та обліку Юлія Носенко

Завідувач сектору біологічних досліджень та обліку Сергій Ворона

Заступник завідувача відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортного засобу – завідувач сектору автотехнічних досліджень Олег Лизун

Завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Юрій Павленко

Всі учасники сьогоднішньої акції вже не вперше проходять цю процедуру, тому будь-яких проблем у них не виникало. Користуючись нагодою хочемо подякувати працівникам Кіровоградської обласної станції переливання крові за роботу та за гарне, тепле відношення до кожного відвідувача.

А всіх, хто причетний до цієї такої необхідної справи хочемо привітати з Всесвітнім Днем донора крові, побажати всіляких земних благ та здоров’я, і звичайно ж – продовжувати свою місію, бо  Ви робите корисну справу!

І як же без селфі на згадку!