На обласному телебаченні вийшов сюжет про роботу Кіровоградського НДНКЦ МВС

Напередодні ювілею — 20-річчя з Дня утворення Експертної служби МВС до Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України завітали журналісти обласного телеканалу «UA Кропивницький».

Гості були у нас вперше, тому їм було цікаво все – у результаті запланована година зйомок трихвилинного сюжету вилилася в майже три години імпровізованої екскурсії з розповідями, демонстрацією і поясненням.

Було відзнято лише сім локацій – в лабораторіях та робочих кабінетах показано роботу експерта в різних ракурсах. А скільки всього залишилося за кадром!

Також була досягнута домовленість про подальшу співпрацю, вирішено, що для глибшого розкриття теми судової експертизи і роботи Кірвоградського НДЕКЦ МВС в сюжеті буде приділено увагу лише одному виду експертного дослідження.

У свою чергу ми дякуємо знімальній групі – журналістці Ользі Проценко та оператору Руслану Фошці за сюжет та пророблену роботу. Завжди будемо раді бачити їх гостями у нас!

Посилання на сюжет «40 видів експертних досліджень. Як працюють судові експерти у Кропивницькому» – в програмі «Новини на суспільному», а також на офіційній сторінці в соцмережі Facebook обласного телеканалу «UA: Кропивницький».