«Кропивницький 91,2 FM», у ефірі програми «Вечірня студія» — старший експерт Кіровоградського НДЕКЦ МВС Ігор Коротков

22 червня 2020 року старший судовий експерт сектору досліджень наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Кіровоградського НДЕКЦ Ігор Коротков був гостем програми «Вечірня студія» обласного радіо «Кропивницький 91,2 FM».

Ведуча програми – журналіст Леся Журавська побудували розмову з гостем у темі розвінчання міфів про роботу експерта, про відповідність реалій експертної роботи художньому вимислу кіноіндустрії.

Під час 15-хвилинної розмови у студії були заданні запитання про роботу експерта, про види досліджень, види наркотичних засобів, які найчастіше зустрічаються на теренах нашої області, відповідальність експерта за результати своєї діяльності тощо.

Також звучали слова поздоровлення всім, хто працював і працює в лавах Експертної служби МВС України з ювілеєм – 20-річчям з Дня утворення служби!

Сподіваємося, ця розмова була цікава пересічному слухачеві і внесе свій вклад в справу боротьби з наркоманією а також популяризацію діяльності Експертної служби МВС України взагалі та Кіровоградського НДЕКЦ МВС зокрема.

Будемо сподіватися на подальшу співпрацю, дякуємо Лесі за ефір!

Посилання на запис ефіру – «Вечірня студія».