Продовжуємо навчатися онлайн

Судовий експерт сектору досліджень інформаційних технологій Кіровоградського НДЕКЦ Анна Горобець вже неодноразово була героїнею наших публікацій – вона постійно і послідовно підвищує свій рівень знань та експертних навичок, приймає участь у різноманітних наукових та практичних заходах.

Цього разу Анна 19 червні 2020 року в режимі онлайн долучилася до перебігу Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми досудового розслідування та судового розгляду злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканності дітей, шляхи їх вирішення», що проводилася  на базі Національної академії внутрішніх справ.

Учасниками даного заходу стали авторитетні науковці та практики з багатьох навчальних закладів та установ нашої країни та зарубіжжя, відповідно, піднімалися гострі питання щодо проблем досудового розслідування та судового розгляду злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканності дітей, їх захисту від домашнього насильства тощо.

Сподіваємося, наша колега і в подальшому буде продовжувати самовдосконалюватися й просуватися крок за кроком до заповітної вершини, яку називають «професіоналізм».

Світлина з офіційного сайту НАВС