Чергове звернення про допомогу – в чергове колектив відгукнувся на прохання

Лише декілька днів тому у своїй публікації «Не залишились осторонь чужої біди» ми писали про здачу донорської крові фахівцями Кіровоградського НДЕКЦ МВС для хворої, яка перебуває на лікуванні у Кіровоградському обласному онкологічному диспансерові.

І ось нове звернення родичів, і знову для хворого в хірургію цього ж лікувального закладу. І знову – не можемо відмовити, адже всі ми люди, розуміємо проблеми родичів хворого…

По напрацьованій схемі мобілізуємо колектив, на оголошення відгукуються троє бажаючих, приїздимо до Кіровоградської обласної станції переливання крові і… невдача… – всі троє не підходять за протипоказаннями для хворого. Таке буває – це життя… Але нам від того не легше, хочемо допомогти за будь-яку ціну.

Проте тепер і в нас є певні проблеми – колектив порівняно невеликий, при цьому зрозуміло, що не всі можуть бути донорами, а в останній час наші колеги досить часто ділилися своєю кров’ю, а між донаціями повинно пройти як мінімум 60 днів …

Тому знову звертаємося до колективу, мобілізуємо резерв – наших «відпускників», і на ранок знову троє наших колег біля реєстратури – але тепер, слава Богу, все нормально і без проблем.

Участь у здачі крові взяли:

Дмитро Гордієнко – головний судовий експерт сектору автотоварознавчих досліджень відділу товарознавчих, гемологічних економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності;

Андрій Лозовий – завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій

Сергій Горчинський – завідувач сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень.

Всі троє наших колег вже неодноразово приймали участь у таких заходах, тому донація  пройшла буденно. Ну і ще раз нагадаємо –  всі троє на сьогодні перебувають у чергових відпустках, проте виявили бажання, знайшли час і можливості долучитися до такої благодійної справи – хочемо подякувати їм за це!

Для чого ми про це все розповідаємо в таких подробицях? Для того, що б люди зрозуміли, що не все так просто, як може здаватися на перший погляд, і заодно ще раз нагадати всім, хто має можливість бути донором але цього не робить – долучайтеся до цієї потрібної справи, аргументів  – вистачає!

У черговий раз хочемо подякувати всім працівникам Кіровоградської обласної станції переливання крові за чуйність, увагу, відповідальність – коли б наші колеги не відвідували їхню установу – ми впевнені, що все пройде максимально швидко, комфортно і безпечно.