Подяка за співпрацю

29 липня 2020 року до Кіровоградського НДЕКЦ МВС в гості завітав Олег Ковальчук — голова Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель», керівник відокремленого підрозділу Федерації військово-спортивного хортингу України в Кіровоградській області.

Мета візиту – проста і почесна, а для нас  — ще й дуже приємна! Олег, в особі директора – Максима Бабія, подякував усьому колективу Центру за плідну співпрацю та вручив Подяку за допомогу у організації і проведення всеукраїнського національно-патріотичного та військово-спортивного заходу «Рейд – захист рідної землі», сприяння у розбудові обороноздатності України, активну участь, вагомий особистий внесок в організацію заходів виховання молоді, популяризації національних видів спорту, глибоке розуміння громадянського та патріотичного обов’язку.

Про сам захід та участь в ньому представників Центру ми доволі детально розповідали в нещодавній публікації «Фахівці Кіровоградського НДЕКЦ МВС прийняли участь у військово-патріотичному вишколі «Рейд».

Крім Подяки також було подаровано посібник «Спостережний пост» — видання 2020 року, який був підготовлений Генеральним штабом Збройних сил України за сприяння Всеукраїнської військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України».

У відповідь гостю було презентовано ювілейний буклет, присвячений 20-річчю з Дня утворення Експертної служби МВС. Зазначимо, що Олег – колишній наший колега, тому з особливим захопленням прийняв подарунок, пообіцяв, що обов’язково передасть буклет у бібліотеку своєї організації.

Але не тільки взаємними подарунками була відзначена дана зустріч — було обговорено майбутні плани, сфери і форми співпраці, попередньо домовилися про підписання меморандуму про співпрацю у сфері патріотичного виховання молоді тощо.

Зі свого боку хочемо ще раз подякувати Олегу за привітання та його діяльність, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю а також на те, що він та його колеги і в подальшому будуть запрошувати наших фахівців на різноманітні заходи, ми ж зі своєї сторони хочемо запевнити, що прикладемо всіх зусиль, щоб наша присутність була цікавою, корисною та навальною в усіх аспектах.