Фахівці Кіровоградського НДЕКЦ МВС здали кров для онкохворої дитини

Коли хворіє доросла людина, та ще на таку небезпечну хворобу як онкологія – це страшно. Тож які відчуття виникають у кожного з нас, коли отримуєш повідомлення про дитину з таким діагнозом? Крім всього іншого – бажання допомогти, всім, чим тільки можна!

Тож коли Юлія Носенко – судовий експерт групи технічних досліджень документів та обліку Кіровоградського НДЕКЦ МВС в групі «Кропивницький Live» соціальної мережі Facebook прочитала повідомлення про необхідність здачі крові для дворічного онкохворого хлопчика – негайно звернулася до колег з пропозицією здати кров.

«Я декілька місяців тому здавала кров, якраз підійшов термін нової кровоздачі» – розповідає Юля – «І тут бачу це повідомлення! Сама є мамою чотирирічної дівчинки, думаю, нічого далі не потрібно пояснювати… Завжди намагаюся посильно допомогти в таких випадках – і фінансово, і репостами… А тут просять здати кров саме моєї групи – «першої позитивної». Звернулася до колег, але тільки в одного з  них виявилася необхідна група крові. Ну а далі все просто – підійшла з цією проблемою до керівництва, швидко узгодила всі питання, колеги зв’язалися з мамою хлопчика – і на ранок – ми в Кіровоградській обласній станції переливання крові.»

Ігор Артем – головний судовий експерт сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС розповідає, що у нього теж не було вагань: «Ні секунди не задумувався, коли до мене підійшла Юля і розповіла суть проблеми. Дома в мене поки що повзає (але з  не меншою швидкістю, ніж якби бігав!) восьмимісячний живчик, тому тут не може виникнути жодних вагань. Дуже хочеться, щоб ми хоч чимось змогли допомогти дитині, і дуже бажаємо Сашуні видужати!»

Далі  – справа техніки – приїхали, пройшли необхідні процедури, здали кров. Так все просто виглядає  – але це коли ти потрапляєш до фахівців своєї справи – тому в чергове дякуємо працівникам Кіровоградської обласної станції переливання крові за чуйність, увагу, відповідальність – коли б наші колеги не відвідували їхню установу – ми впевнені, що все пройде максимально швидко, комфортно і безпечно.

Від усієї душі і щирого серця бажаємо Саші перемогти хворобу, батькам  – витримки, терпіння та віри!

А ще в чергове закликаємо всіх, хто не має протипоказань – долучатися до справи донорства крові – це дуже необхідна і благородна справа!