Черговий крок до професіоналізму

Вчергове ми хочемо розповісти про нашу колегу  — Анну Горобець, судового експерта сектору досліджень інформаційних технологій Кіровоградського НДЕКЦ МВС, як про фахівця, яка постійно працює над вдосконаленням свого професійного рівня. Крім виконання своєї безпосередньої роботи вона завжди в пошуку інформації, в перегляді відеозанять, різноманітних курсів та вебінарів, і багатьом з нас потрібно з неї брати приклад.

Ось і цього разу Анна у форматі відеоконференції взяла участь у «Конференції для та про підлітків «Віртуально про реальне», яка проходила в період з 15 по 17 серпня 2020 року.

Захід проходив у рамках реалізації проектів «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» та «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини».

Організатором виступив Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я».

І вже наше традиційне побажання Анні – «Сподіваємося, наша колега і в подальшому буде продовжувати самовдосконалюватися й просуватися крок за кроком до заповітної вершини, яку називають «професіоналізм»!