Працівники Кіровоградського НДЕКЦ МВС отримали базові знання на курсах з надання першої психологічної допомоги

Нещодавно за ініціативи Анни Горобець – судового експерта сектору досліджень інформаційних технологій Кіровоградського НДЕКЦ МВС, низка працівників Центру в режимі відео-занять успішно пройшли курс «Перша психологічна допомога в екстрених і кризових ситуаціях», який розміщено на платформі «ВУМ on-line».

Курс складається із п’яти модулів, після кожного з яких передбачено проходження тестів а також підсумковий тест, при успішному проходженні яких передбачено отримання відповідного сертифікату.

Курс є глибоко практичним, адже заснований на багаторічному досвіді роботи з людьми, які переживають кризові та надзвичайні ситуації. У програму включені міжнародні практики та стандарти по роботі з наслідками травматичних подій (Великобританія, Ізраїль). На думку організаторів отриманні знання будуть корисними представникам різних професій – педагогам, соціальним працівникам, волонтерам, медикам, психологам, а також усім, хто бажає навчитися надавати першу психологічну допомогу і прагне допомагати іншим людям.

Ми також вважаємо, що, враховуючи сьогоднішній стиль життя, сучасна людина потребує спеціальних знань у галузі психології, що може знадобитися як в повсякденному житті, так і в професійній діяльності.

Вітаємо наших колег із поповненням свого багажу знань і навичок та  бажаємо не зупинятися на досягнутому!