Представники Кіровоградського НДЕКЦ МВС прийняли участь у семінарі-практикумі для керівників відділів та відділень поліції Кіровоградської області

7 жовтня 2020 року на базі ГУНП в Кіровоградській області відбувся семінар-практикум для керівників відділів та відділень поліції ГУНП в Кіровоградській області, до участі в якому було запрошено фахівців Кіровоградського НДЕКЦ МВС.

У зв’язку із впровадженням карантинних заходів у державі кількість учасників заходу була обмежена, тому захід було розбито на декілька етапів. Про його перший етап ми вже розповідали у одній із своїх публікацій.

Саме враховуючи досвід попередньої зустрічі працівники Експертної служби таку нагоду вирішили використати, що називається, «на повну», адже можливість «живого» спілкування з керівниками структурних підрозділів поліції області випадає не часто.

Тому Кіровоградський НДЕКЦ МВС був представлений доволі солідним «десантом» – відразу шість працівників виступили зі своїми доповідями, відповіли на запитання, прийняли участь у дискусії та обговореннях проблемних моментів.

Зокрема, це:

Олександр Коломоєць – кандидат юридичних наук, доцент, провідний фахівець з організації наукової робити відділу забезпечення;

Сергій Ворона – завідувач сектору біологічних досліджень та обліку;

Владислава Смоколіна – завідувач сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності;

Ігор Коротков – старший судовий експерт сектору досліджень наркотичних засобі, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів;

Ярослав Вишневий – завідувач сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень;

Кароліна Токарєва  – головний судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності.

Під час семінару було обговорено досить широке коло питань – від процедурних, що стосувалися прийому матеріалів на дослідження і найбільш розповсюджених помилок, до проблемних питань різного трактування вимог чинного законодавства при вилученні наркотичних засобів низкою правоохоронних органів.

По закінченні заходу всі бажаючі мали змогу отримати Інформаційні листи щодо особливостей призначення та проведення з відповідної експертної спеціальності (дані листи були з усіх експертних спеціальностей, які проводяться в Центрі), отримати індивідуальну консультацію фахівця тощо.

Сподіваємося, що подібні заходи в подальшому набудуть свою регулярність, адже важливим аспектом їх проведення є не тільки отримана учасниками інформація та знання, а й, що є найвагомішим,  налагоджені контакти та комунікація, що в кінцевому результаті повинно позитивно вплинути на стан взаємодії між підрозділами НПУ та Експертної служби МВС України.