Експертами Кіровоградського НДЕКЦ МВС виявлено автомобіль зі знищеним номером двигуна

Нещодавно старшим судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Кіровоградського НДЕКЦ МВС під час  участі у проведенні державної реєстрації транспортних засобів у територіальному сервісному центрі №3543 м. Бобринець було встановлено, що на автомобілі VOLKSWAGEN PASSAT, який за заявою громадянина Р. проходив перереєстрацію на нового власника, знищено механічним способом номер двигуна, нанесений заводом-виробником. Експертом НДЕКЦ, на підставі виявлених криміналістичних ознак було доведено, що первинний номер двигуна автомобіля VOLKSWAGEN PASSAT знищено в кустарних умовах. 

Про даний факт було повідомлено керівництво ТСЦ, на місце події викликано працівників поліції.

Шановні громадяни! Вкотре змушені наголосити на проблему незаконних автомобілів.

Якщо продавець вмовляє Вас придбати авто без попереднього дослідження спеціалістом, це вже має Вас насторожити. Людина, яка купила автомобіль з підробленими номерами можливо й не винна, але розплатитися доведеться. Нині достатньо умільців, які недобросовісно заробляють кошти на довірливих, недосвідчених  чи маловідповідальних громадянах. Не пошкодуйте трішки часу та незначну суму для перевірки бажаного автомобіля та повертайтесь додому спокійні, впевнені та задоволені новим придбанням.

Найкраще рішення перед купівлею автомобіля – Ваше звернення до експертів Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, що співпрацюють з сервісними центрами МВС в Кіровоградській області.

У разі звернення до експертів Ви отримаєте відповіді на основні питання, що мають значення при купівлі автомобіля, а саме:

чи не змінювалися ідентифікаційні номери агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна);

який об’єм двигуна;

яка фактична дата виготовлення автомобіля і чи дійсно він не «омолоджений» із метою підвищення його комерційної привабливості при продажу;

встановлення ринкової вартості транспортного засобу;

встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Будьте пильними, бережіть власні заощадження та не дайте себе ошукати!

Будь-яку інформацію з цього приводу можна отримати по телефону  095  318 44 25.