Опубліковано матеріали конференції за участю працівників Кіровоградського НДЕКЦ МВС

Вийшов з друку збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми національного законодавства», яка пройшла 10 листопада 2020 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Слід зазначити, що Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України був одним із співорганізаторів наукового заходу, а працівники Центру прийняли активну участь – було підготовлено та подано 10 наукових тез, основна тематика яких пов’язана із судово-експертною діяльністю.

Звісно, протиепідеміологічні заходи внесли свої корективи у формат проведення конференції, проте участь у заході навіть у режимі відеоконференції була цікавою, пізнавальною та інформативною.

Сподіваємося, що і в подальшому колеги із навчального закладу, в рамках діючого Договору про співпрацю, будуть запрошувати наший Центр до участі у подібних наукових заходах, ну а наші працівники будуть їх активними учасниками.