Представники Кіровоградського НДЕКЦ МВС прийняли участь в науково-методичному семінарі

23 грудня 2020 року на базі Льотної академії Національного авіаційного університету, що в Кропивницькому, в режимі відеоконференції було проведено науково-методичний семінар на тему «Кримінально-процесуальні гарантії правосуддя у розслідуванні авіаційних катастроф», в роботі якого прийняли участь представники Кіровоградського науково-дослідно експертно-криміналістичного центру МВС України.

Слід зазначити, що з даним навчальним закладом в Центру укладено Угоду про співпрацю у сфері науки та освіти, в рамках якої було реалізовано вже значну кількість проектів. Не став виключенням і цей науково-методичний семінар.

Одним із співдоповідачів заходу був завідувач сектору біологічних досліджень та обліку Центру Сергій Ворона, який підготував та озвучив свою доповідь на тему «Першочергові слідчі (розшукові) заходи на місці події при авіатрощі».

У подальшому доповідачі торкалися низки актуальних тем – від необхідності ґрунтовних наукових досліджень у сфері розслідування авіаційних катастроф до особливостей пошуку, фіксації і вилучення слідів на місці події під час зазначених трагедій.

Підвів підсумки заходу завідувач кафедри права та правового регулювання авіаційної діяльності Льотної академії НАУ доктор юридичних наук, професор Богдан Стецюк, який висловив вдячність всім за змістовну та цікаву дискусію, запевнив, що подібні заходи в різних форматах будуть проходити на постійній основі, привітав учасників з прийдешніми святами та побажав нових досягнень на науковій та освітній нивах.

Ми також дякуємо колегам із Льотної академії НАУ за надану можливість долучити до наукової дискусії та поділитися своїм практичним досвідом, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.