Кіровоградський НДЕКЦ МВС отримав атестат про акредитацію

Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України у листопаді 2020 року проходив процедуру повторної акредитації відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 (ISO/IEC 17025:2017) разом із розширенням сфери акредитації за напрямом «Відбитки печаток та штампів».

Об’єктами оцінки були: система управління, методики, документація НДЕКЦ, послуги з випробувань, персонал, приміщення, обладнання.

За результатами було отримано атестат про акредитацію, виданий Національним агентством з акредитації України за № 201161, який зареєстрований у Реєстрі 28 грудня 2020 року.

Наданням цього атестату НААУ засвідчило компетентність Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України у сфері:

комп’ютерно-технічних випробувань інформації на цифрових носіях;

дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;

дослідження об’єктів балістичного походження, об’єктів трасологічного походження, об’єктів дактилоскопічного походження;

технічного дослідження документів (відбитки печаток та штампів).

Завдяки даній акредитації експертизи та експертні дослідження зазначених вище напрямів, що виконуються судовими експертами Центру, можуть бути визнані різними країнами світу,  у тому числі ЄС та США.

Колектив Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України щиро вітає колег з досягненням, бажає не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові професійні вершини!