Інтерв’ю місцевій газеті

Напевне, ніхто не буде заперечувати, що у зв’язку із швидким розвитком науково-технічного прогресу електронні ЗМІ поступово витісняють друковані. Значна кількість населення нашої держави отримує інформацію саме через електронні засоби комунікації.

Проте залишається ще окремі категорії населення, переважно це люди передпенсійного та пенсійного віку, для яких основним джерелом інформації залишається друковані ЗМІ.

Тому вважаємо, що у своїй роботі, зокрема й профілактиці шахрайств та інших правопорушень, працівникам підрозділів Експертної служби необхідно пам’ятати про це та приділяти відповідну увагу, спілкуючись із населенням й через місцеві газети.

Як приклад, можемо навести роботу, яку проводить у даному напрямку  Світлана Довгаль – старший судовий експерт сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Світлана, як представник Центру, забезпечує роботу Територіального сервісного центру № 3543 (м. Бобринець), має значний досвід роботи за фахом, користується повагою як серед колег, так і серед населення, була заохочена відзнаками керівництва МВС. І як досвідчений фахівець не залишає поза своєю увагою профілактичну роботу. Так нещодавно в інтерв’ю газеті «Честь хлібороба», що видається Бобринецькою об’єднаною міською територіальною громадою, вона розповіла як про роботу сервісного центру, так і про те, як не стати жертвою шахраїв або недобросовісних продавців вживаних авто.

Її інтерв’ю вийшло на шпальтах газети під заголовком «Як придбати авто і не втрапити в халепу».

Важливим є те, що фахівець свою розповідь кореспонденту підкріплювала прикладами із своєї багаторічної практики а також порекомендувала, як можна уникнути проблем при купівлі вживаного авто – насамперед, потрібно звернутися до експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС, які  можуть  якісно  провести :

– дослідження ідентифікаційних номерів ТЗ (номера кузова, шасі, двигуна; дослідження реєстраційних документів, що супроводжують ТЗ);

– оцінку колісних ТЗ;

– визначити  вартість  матеріального збитку, завданого власникові ТЗ;

– визначити  об’єм двигуна ТЗ та рік виготовлення колісного ТЗ.

Сподіваємося, що колеги Світлани переймуть даний позитивний досвід, і подібна інформація постійно буде доступною для всіх верств населення нашої країни.

Ну а Світлані ми дякуємо за ініціативність, фаховість та відповідальність, нам приємно працювати з такою непересічною колегою.