Представники Кіровоградського НДЕКЦ МВС взяли участь у інформаційно-профілактичних заходах під час проведення змагань

27 лютого 2021 року фахівці Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України на запрошення громадської організації «Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель»», що є відокремленим підрозділом Федерації військово-спортивного хортингу України, взяли участь у інформаційно-профілактичних заходах під час проведення Відкритого кубку серед спеціальних підрозділів Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, ветеранів ООС/АТО, силових відомств та охоронних структур по боях у закритих приміщеннях та на обмеженій ділянці місцевості «Бойова двійка».

Змагання проходили на базі Центру національно-патріотичного виховання (м. Кропивницький) за підтримки Управління молоді та спорту Міської ради м. Кропивницького.

Основною метою заходу була популяризація силових підрозділів ЗСУ та МВС, сприяння розвитку фізичної культури та спорту, підготовка громадян до несення служби у силових відомствах нашої держави, наслідування мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України, які і сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність країни у боротьбі із зовнішнім агресором.

Перед початком змагань було проведено низку навчальних, просвітницьких, інформаційних та профілактичних заходів.

Значна увага присутніх була прикута до локації Кіровоградського НДЕКЦ МВС, де була представлена колекція вихолощених вибухових пристроїв та боєприпасів різних часів – від гранат першої світової війни до сучасних боєприпасів, захисне обладнання працівника вибухотехнічної служби та багато іншого.

Про колекцію розповів а в подальшому фахово відповідав на запитання присутніх Віктор Пічкуренко – завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС. Особливу увагу він приділив заходам особистої безпеки, безпеці поводження з незнайомими, невідомими та підозрілими предметами, акцент було зроблено на роботі з дітьми – адже через свою дитячу безпосередність, цікавість, безпечність та незнання – це найбільш вразливий контингент.

Хочемо подякувати організаторам цього заходу, в першу чергу голові Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель» Олегу Ковальчуку, за їхню таку потрібну працю та запрошення.

Нам це було цікаво, корисно, і саме головне – приємно і радісно, що такі заходи проводяться в нашій державі і ми змогли долучитися до виховання майбутнього покоління патріотів та захисників Батьківщини.

Сподіваємося, що організатори і в подальшому будуть запрошувати на подібні заходи наших фахівців, ми зі своєї сторони хочемо запевнити, що прикладемо всіх зусиль, щоб наша присутність  була цікавою, корисною та навальною в усіх аспектах.