Працівники Кіровоградського НДЕКЦ МВС взяли участь у онлайн-конференції

25 березня 2021 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) відбулося пленарне засідання ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи», у якому прийняли участь і представники Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Слід зазначити, що сам науковий захід був присвячений визначній даті –  100-річчю із дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. З цим навчальним закладом Центр пов’язують давні та дружні стосунки, тому, незважаючи на здавалось не зовсім «профільну» для судових експертів тематику конференції, працівники Центру прийняли активну участь. В окремих випадках це було наукове керівництво студентською роботою, в інших – співавторство із колегами із навчального закладу, і звичайно ж фахівці підготували та направили власні дослідження. Також окремі експерти долучилися до конференції як глядачі та прийняли участь у обговореннях піднятих у виступах проблем.

Програма проведення конференції розрахована на два дні, тому робота в секціях запланована на 26 березня 2021 року. Сподіваємося, що ми ще розповімо про другу частину цього заходу у своїх публікаціях та участь у них наших колег.

Поки що дякуємо колегам за запрошення на таких представницький захід та висловлюємо сподівання на продовження тісної і плідної співпраці в майбутньому.