Робота та виступи у секції «Біологія та екологія» ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції

26 березня 2021 року продовжила свою роботу ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи», що напередодні розпочалася на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький)  – про що ми вже розповідали у своїй публікації.

Сьогодні робота відбувалася в секціях. Працівники Кіровоградського НДЕКЦ МВС взяли участь у засідання секції «Біологія та екологія» яка проходила у режимі відеоконференції. Серед багатьох виступів, у яких піднімалися актуальні на сьогодні теми екологічного виховання, проведення досліджень у сфері біології, розвитку науки тощо  до слова були запрошені:

Олександр Коломоєць – кандидат юридичних наук, доцент, провідний фахівець з організації наукової роботи відділу забезпечення діяльності, який підготував наукову доповідь на тему «Проблеми збору, утилізації та переробки пластику в контексті впливу на екологічну ситуацію в регіоні»;

Сергій Ворона – завідувач сектору біологічних досліджень та обліку, який підготував наукову доповідь на тему «Особливості використання ідентифікаційних властивостей крові в біології та криміналістиці».

Зауважимо, що проведення за допомогою сучасних засобів зв’язку – це певний вимушений крок організаторів наукового заходу у зв’язку із введенням епідеміологічних заходів у державі, і воно повноцінно не замінить живого спілкування, проте дозволяє учасникам наукових форумів все ж таки доносити один до одного та наукової спільноти свої напрацювання, думки та розробки.

Ми хочемо подякувати організаторам конференції за запрошення та надану можливість виступу, сподіваємося, що наукові та академічні зв’язки між двома установами будуть тільки міцнішати та розвиватися.