Працівники Кіровоградського НДЕКЦ МВС взяли участь у представницькому міжнародному науковому заході

31 березня 2021 року на базі Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України (м. Київ) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Судово-експертна діяльність в Службі безпеки України: актуальні питання теорії та практики», у якій взяли участь представники Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Даний науковий захід проходив у режимі інтернет-конференції та був присвячений Дню створення Служби безпеки України, а його учасниками стали представники таких країн як Словаччина, Польща, Молдова, Болгарія та Грузія.

Звичайно ж найбільша кількість учасників була з нашої держави, зокрема до участі було запрошено науковців, експертів, представників органів, підрозділів та закладів СБУ, МВС, Національної академії правових наук України, ДНДЕКЦ МВС, ДНДІ МВС України та інших установ.

У ході роботи конференції було обговорено низку актуальних питань:

організація та нормативно-правове забезпечення судово-експертної діяльності;

питання експертної практики;

напрямки удосконалення судово-експертного та техніко-криміналістичного забезпечення діяльності органів та підрозділів Служби безпеки України;

міжнародний досвід і перспективи розвитку судово-експертної діяльності.

Ми дякуємо колегам за запрошення та можливість долучитися до участі у такому представницькому науковому заході, сподіваємося, що і надалі наша співпраця буде розвиватися, адже ми всі робимо одну справу – служимо на благо народу нашої України.