Участь у пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції

6 квітня 2021 року на базі Черкаського державного бізнес-коледжу в режимі інтернет-конференції було проведено пленарне засідання ХІIІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку економіки України: погляд молоді», участь у якому взяли представники Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Зокрема, Олександр Коломоєць – кандидат юридичних наук, доцент, провідний фахівець з організації наукової роботи відділу забезпечення діяльності виступив із доповіддю на тему «Співвідношення термінів «малолітній» та «неповнолітній» із суміжними дефініціями».

У подальшому до слова була запрошена Владислава Смоколіна – завідувачка сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності, яка підготувала доповідь на тему «Проблемні аспекти у сфері здійснення інвестицій в первинну нерухомість міста (на порівняльному прикладі Кропивницького та Ужгорода)».

Загалом до оргкомітету даного наукового заходу направили свої наукові тези виступів десять працівників Кіровоградського НДЕКЦ МВС.

Саме пленарне засідання було цікавим та інформативним, імпонує той факт, що виступи науковців та викладачів чергувалися зі студентськими, піднімалися найрізноманітніші проблемні питання, майже після кожного із виступів відбувалася жвава дискусія та доповнення.

Зі свого боку хочемо відзначити високий організаційний рівень конференції, широку географію учасників та подякувати організаторам за запрошення до участі у такому представницькому науковому заході. Також хочемо запевнити колег, що завжди готові до співпраці та налагодженню міцних стосунків між нашими установами.