Участь у міжнародній науково-практичній конференції

Вийшов з друку збірник матеріалів VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України», присвяченої 70-річчю утворення Льотної академії Національного авіаційного університету, що проходила 1 та 2 квітня 2021 року в м. Кропивницькому на базі зазначеного навчального закладу.

У даному представницькому науковому заході взяв участь наш колега – Олександр Коломоєць – кандидат юридичних наук, доцент, провідний фахівець з організації наукової роботи відділу забезпечення діяльності Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, сферу наукових інтересів якого становлять питання теорії та практики реалізації адміністративно-правових заходів щодо протидії домашньому насильству, торгівлі людьми, незаконному обігу наркотичних речовин а також виховної роботи з дітьми та молоддю. У цій тематиці   він у співавторстві підготував та подав до організаційного комітету конференції тези доповіді на тему «До питання екологічної складової туристичної діяльності в учнівському середовищі (з досвіду практичної роботи)».

Вітаємо колегу з черговою публікацією наукової праці, бажаємо не зупинятися на досягнутому, подальших наукових та професійних здобутків!