Участь у роботі круглого столу на антикорупційну тематику

20 квітня 2021 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ в режимі інтернет-конференції було проведено круглий стіл на тему «Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів  запобігання  та протидії  корупції  в  МВС», який було організовано за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та Громадської Ради при МВС України.

У круглому столі взяли участь представники 45 установ та організацій системи МВС України з Черкаської, Кіровоградської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Основними питаннями, які обговорювалися на даному заході були:

корупційні ризики в роботі сервісних центрів, експертної служби, міграційної служби, служби надзвичайних ситуацій, медичних закладів;

корупційні ризики та шляхи запобігання і протидії корупції в діяльності поліцейських;

механізми повідомлення про корупцію.

Від Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України участь у роботі круглого столу взяла провідний юрисконсульт Юлія Гіріч.

Вважаємо, що подібні науково-практичні заходи повинні проходити на регулярній основі, а участь у них допоможе підвищити ефективність заходів у сфері антикорупційної політики як в конкретній установі, так і в державі в цілому.