Вітаємо з Днем Конституції України!

Шановні друзі! Від імені колективу Кіровоградського НДЕКЦ МВС прийміть щирі та сердечні вітання з одним із головних свят української державності – Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону України стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, адже назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній країні, сприяло створенню могутньої основи для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови суспільства.

На сьогодні Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни.

Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Україна розпочинається з кожного з нас, і саме тому нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон України.

Ще раз всіх зі святом!