Кіровоградський НДЕКЦ МВС в трійці найкращих!

22 липня 2021 року в Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулася нарада керівництва Експертної служби МВС за результатами роботи за перше півріччя 2021 року.

Поряд з обговоренням проблемних питань діяльності служби, обміном досвідом та окресленням планів на майбутнє відбулося й відзначення кращих підрозділів Експертної служби МВС України за результатами оцінки якості роботи за звітний період.

Нам було приємно отримати новину, що Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України увійшов до трійки найкращих та був відзначений дипломом Експертної служби МВС.

Щиро вітаємо увесь наш колектив з цією визначною подією та хочемо подякувати всім без виключення колегам, адже це не просто статистичні показники діяльності – це, насамперед, сумлінне ставлення кожного до виконання своїх посадових обов’язків, відповідальність, компетентність та фаховість, активна життєва позиція, високі досягнення у професійній діяльності та науковій роботі, їх широке та всебічне висвітлення й популяризація експертної діяльності працівниками Кіровоградського НДЕКЦ МВС.

Ще раз вітаємо колектив та вважаємо, що всі ми не зупинимося на досягнутому а будемо продовжувати наполегливо та впевнено працювати заради нашого майбутнього та нашої України.