Навчання та самовдосконалення

Фахівці Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України продовжують брати участь у різного роду навчальних заходах з метою підвищення своєї фаховості та професійного рівня. Так нещодавно фахівець-біолог Тетяна Михальська пройшла онлайн-курс «Управління біоризиками в лабораторії».

Даний курс охоплює всі основні теми, якими повинен володіти кожен фахівець, який працює у лабораторії медико-біологічного профілю. У ньому також висвітлені питання навчання з управління біоризиками для тих, хто хоче поділитися своїми знаннями з іншими співробітниками, використовуючи онлайн-матеріали курсу.

Матеріали даного курсу розроблені міжнародним науковим експертом доктором Робертом Хекертом в рамках Програми зменшення біологічної загрози в Україні за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

Доктор Хекерт надає консультації та проводить тренінги з біобезпеки по всьому світу. Він лікар ветеринарної медицини з докторським ступенем з вірусології, який має більш ніж 30-річний досвід роботи в галузі охорони здоров’я тварин в умовах різних рівнів біоізоляції.

Ми хочемо привітати колегу із подоланням чергової сходинки на шляху до вершини під назвою «професіоналізм», бажаємо їй не зупинятися на досягнутому та продовжувати навчатися та самовдосконалюватися.