З 30-ю річницею Незалежності України!

Шановні друзі! Від імені колективу Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру  МВС України та  від мене особисто прийміть найщиріші вітання з одним із головних національних свят нашої державності – Днем Незалежності України!

30 років Незалежності України – це час народження і становлення нашої держави, час випробувань та історичних викликів, час усвідомлення всіма українцями себе державотворчою нацією.

30 років – це молодий вік, але ми маємо багатовіковий літопис, переданий від діда до батька, від батька до сина. Українська жага до волі та незалежності пройшла крізь віки і створила той фундамент, на якому ми міцно стоїмо, бо кожен з нас отримав свободу, яка є нашою спадщиною та здобутком.

Наш патріотизм, непохитна віра, активна життєва позиція, небайдужість та сумлінна й наполеглива повсякденна праця є основою для майбутнього процвітання  України. І воно обов’язково настане, а наблизять його взаємна підтримка, почуття нескінченної любові до рідного краю, прагнення до єдності, порозуміння і згуртованості та спільні зусилля всього українського народу!

У цей святковий день бажаю всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Хай у серцях українців серпнева блакить неба і стиглий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваші домівки щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Хай радість і достаток будуть у кожній вашій оселі, а мирне небо – над усією нашою Україною!

Слава Україні!

З повагою,
директор Кіровоградського НДЕКЦ МВС                                                                             Максим БАБІЙ

24.08.2021