На базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС було проведено засідання №1 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ СУДОВО-ЕКСПЕРТНОЇ ТА ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

24 вересня 2021 року на базі Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України у режимі відео-конференції було проведено засідання №1 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності».

Відкрив науковий захід Максим Бабій – голова Організаційного комітету, директор Кіровоградського НДЕКЦ МВС, який привітав учасників, розповів про історію започаткування та формат конференції, подякував представникам всіх установ, які виступили науковими партнерами та співорганізаторами.

У подальшому до слів привітання були запрошені:

Тетяна Татарнікова – кандидатка юридичних наук, заступниця директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України;

Ольга Катарага – директорка Національного центру судових експертиз при Міністерстві юстиції Республіки Молдова, докторантка Університету Бабеша-Бойяи, м. Калуш-Напока, Румунія; (м. Кишинів, Республіка Молдова);

Абзал Серикбаев – кандидат юридичних наук, доцент, декан юридичного факультету Карагандинського університеті імені академіка Е.А. Букетова (Республіка Казахстан);

Ізабелла Новіцька – докторка юридичних наук, професорка, начальниця факультету наук з питань безпеки Університету сухопутних військ у Вроцлаві імені генерала Тадеуша Костюшкі (Республіка Польща);

Валентина Пупишева  – директорка Центральноукраїнського інституту розвитку людини Університету «Україна».

Під час пленарного засідання піднімалися найрізноманітніші актуальні проблеми, пов’язані із здійсненням судово-експертної та правоохоронної діяльності – науковою Президією конференції було визначено 14 напрямів, які на сьогодні потребуються наукового аналізу та супроводження.

Свої доповіді змогли представили як учасники з науковим ім’ям так і здобувачі вищої освіти, які тільки роблять перші кроки на важкій науковій ниві.

Загалом до Організаційного комітету подали свої наукові праці більш ніж 100 науковців, практиків та здобувачів вищої освіти з 42 установ з Польщі, України, Казахстану та Молдови.

За результатами конференції буде сформовано електронний збірник матеріалів, який буде опубліковано на офіційному сайті Центру.

Ми ж хочемо подякувати всім учасникам за увагу до нашого наукового заходу а співорганізаторам – за допомогу у проведенні засідання, підкреслити при цьому, що конференція має формат постійного майданчика для наукових дискусій, тому вже зовсім скоро ми знову всіх обов’язково запросимо на наступне засідання у своїх майбутніх анонсах.