Публікація тез наукової доповіді

Вийшов з друку збірник матеріалів науково-практичного семінару «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертизи», що відбувся 28 травня 2021 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Участь у даному представницькому заході взяла представник Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Лілія Рой – судова експертка сектору балістичного обліку відділу криміналістичних видів досліджень, яка підготувала та подала до організаційного комітету заходу тези наукової доповіді на тему «Аналіз співвідношення обігу незаконної зброї та рівня злочинності».

Під час роботи наукового заходу піднімалися різноманітні питання організації судово-експертної діяльності, сучасного стану розвитку криміналістики, експертної практики, напрямів удосконалення судово-експертної діяльності та криміналістики на основі вітчизняного та міжнародного досвіду, правового статусу експерта, процесуально-правових аспектів призначення та проведення судових експертиз тощо.

Традиційно вітаємо колегу з черговою публікацією наукової праці та традиційно бажаємо Лілії не зупинятися на досягнутому, подальших наукових та професійних здобутків!