Переймаємо цікавий досвід у колег з Полтавського НДЕКЦ МВС

5 жовтня 2021 року фахівці сектору комп’ютерно-технічних досліджень Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Сергій Цвіток та Олександр Бондаренко долучилися до перегляду відкритого профорієнтаційного заняття на тему «Цифрова компетентність: важлива навичка 21 століття», яке спільно в режимі on-line конференції проводили викладачі кафедри вищої та прикладної математики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та експерти відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Під час заняття розглядалися питання отримання кваліфікованого електронного підпису та правила безпеки при роботі з ним, особливостей пошуку за допомогою системи Google, аспектів роботи Національної онлайн-платформи «Дія. Цифрова Освіта», використання соціальних мереж під час проведення судових товарознавчих експертиз тощо.

Слід зазначити, що досить цікавими були доповіді студентів, присвячені математичним пакетам автоматизації розрахунків, до того ж нам особисто імпонує такий формат проведення заняття, що має вагоме значення для становлення молодих фахівців у нашій країні.

Ми щиро вдячні колегам з Полтавського НДЕКЦ МВС за запрошення на такий захід – зрозуміло, що матеріал доповідачами викладався у контексті його сприйняття студентською аудиторією з відповідним рівнем знань, навичок та умінь, але для нас було корисним отримати довід саме організації такого заняття на всіх стадіях, форми спілкування та тематичної направленості, співпраці з навчальними закладами тощо. Впевнені, що отриманий досвід наші фахівці використають під час своєї основної діяльності а також  навчання молодого покоління правників.

Також, ґрунтуючись на власному досвіді, хочемо подякувати організаторам за пророблену роботу – те, що заняття пройшло на високому науковому, навчальному, організаційному та технічному рівні – це результати їхньої клопіткої праці, яку досить часто ніхто не помічає, і, відповідно, належним чином не оцінює.

Тому маємо надію на подальшу співпрацю з колегами, чекаємо на запрошення на подібні заходи!