Зустріч колективу Кіровоградського НДЕКЦ МВС з медичними працівниками з питань проведення вакцинації

7 жовтня 2021 року відбулася зустріч колективу Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру  МВС України з Олегом Помошником – лікарем загальної гігієни Центру превентивної медицини ДУ ТМО МВС по Кіровоградській області та Михайлом Скрипником – помічником лікаря-епідеміолога Центру превентивної медицини ДУ ТМО МВС по Кіровоградській області.

Основною темою зустрічі було питання продовження вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 працівниками структурних підрозділів системи ОВС. Гості ознайомили присутніх із епідеміологічною ситуацією у світі, нашій країні, області та у відомчій системі, розповіли про темпи вакцинації як в Україні та області загалом, так серед працівників МВС України, наслідки вакцинації та показання, терміни повторного щеплення, процедуру запису на вакцинацію та осіб, які це можуть зробити тощо.

Також медичні працівники відповіли на запитання, які виникли у присутніх на зустрічі, зокрема й щодо випадків реєстрації штаму «дельта» у працівників ОВС, перенесення хвороби вакцинованими особами, суворого дотримання всіма протиепідеміологічних заходів тощо.

Слід зазначити, що значна кількість наших колег вже пройшли перший та другий етап щеплення, значних ускладнень не було, тому закликаємо всіх до вакцинації задля якнайшвидшого вироблення колективного імунітету проти коронавірусної хвороби COVID-19.