Фахівець Кіровоградського НДЕКЦ МВС взяла участь у роботі науково-практичного семінару

Наталя Авдієнко – завідувач відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України взяла участь у роботі науково-практичного семінару фахівців Експертної служби МВС на тему «Проблемні аспекти ідентифікації та визначення вартості об’єкта дослідження під час проведення судової товарознавчої експертизи», який проходив 6-7 жовтня 2021 року в м. Вінниця, а його організаторами виступили Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України та Вінницький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

У ході роботи заходу було розглянуто та обговорено проблемні аспекти теоретичного та практичного характеру, що виникають у судових експертів під час проведення судової товарознавчої експертизи за експертною спеціальністю 12.1 «Визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів».

Фахівці зі структурних підрозділів Експертної служби змогли  отримати унікальні наукові знання від провідних експертів, обмінятися досвідом з представниками експертного співтовариства а також встановити професійні контакти з колегами.

Сподіваємося, що участь в даному науково-практичному семінарі дозволить підвищити рівень кваліфікації та наукової обізнаності фахівців відповідного профілю Експертної служби МВС, а отримані знання та досвід будуть не тільки передані судовим експертам-товарознавцям, а й акумульовані у відповідні методичні матеріали та відомчі акти.

Ми ж вітаємо Наталю з участю в такому важливому заході, бажаємо їй й надалі підвищувати свій професійний рівень.