Участь фахівця Кіровоградського НДЕКЦ МВС у роботі науково-практичного семінару

Анна Горобець – судова експертка сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України взяла участь у роботі науково-практичного семінару «Мистецтвознавчі та психологічні дослідження», що проводився з 6 по 8 жовтня 2021 року на базі Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Під час роботи заходу учасниками обговорювалися найрізноманітніші питання та проблемні аспекти тематичної направленості – від взаємодії з структурними підрозділами Національної поліції України до особливостей експертного дослідження за участю дітей.

Наша колега підготувала наукову доповідь на тему «Критерії діагностики фізіологічного афекту під час проведення судової психологічної експертизи».

Від її імені хочемо подякувати організаторам заходу за теплий прийом та можливість обговорити у вузькому колі фахівців нагальні питання, отримати передовий досвід та ближче познайомитися з колегами, набути нових ділових контактів.

Сподіваємося, що Анна й надалі буде так активно брати участь у всіх заходах, що дозволяють їй вдосконалювати свій фах та компетентність.