Заняття з працівниками Новоукраїнського районного відділу поліції

18 жовтня 2021 року у рамках проведення заходів щодо вдосконалення співпраці між Експертною службою МВС України та Національною поліцією України на базі Новоукраїнського районного відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області фахівцями Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України було проведено заняття з особовим складом зазначеного відділу.

Основною цільовою аудиторією були працівники слідства та дізнання, а основною темою – питання вдосконалення взаємодії в службовій діяльності, які потребують додаткових роз’яснень щодо проведення економічної, трасологічної, хімічної експертиз та інших питань, які виникають під час вилучення та пакування об’єктів досліджень тощо.

Розпочав заняття Олександр Колпаков – заступник директора – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС, який в першу чергу подякував господарям за теплий прийом, розповів про основу мету заняття, представив своїх колег, навів найбільш проблемні типові приклади з практики роботи фахівців експертної служби, надав всім бажаючим Інформаційні листи щодо особливостей призначення та проведення експертних досліджень з експертних спеціальностей, які проводяться в Центрі.

У подальшому до слова були запрошені:

Діна Швиданенко – завідувач сектору економічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності;

Інна Полковенко – заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень – завідувач сектору почеркознавчих досліджень;

Юрій Павленко – завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів.

У виступах фахівців-експертів висвітлювалися як проблемні моменти вилучення об’єктів на місці події, пакування, оформлення та призначення окремих видів експертиз працівниками слідства та дізнання, так і пропозиції щодо їх усунення, покращання взаємодії у конкретному напрямку. Також доповідачі відповіли на поставлені запитання, надали свої контакти.

Практика проведення подібних занять «на виїзді» свідчить, що саме ця форма заходів має найбільший позитивний ефект, про що ми вже неодноразово згадували у своїх публікаціях.

Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю з колегами, хочемо запевнити, що завжди готові до участі в будь-яких заходах, які б сприяли налагодженню тісних контактів та підвищенню рівня взаємодії між двома державними установами.