Студенти педагогічного університету пройшли технологічну практику на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС

У період з 18 по 22 жовтня четверо студентів IV курсу за предметною спеціалізацією 014.06 «Середня освіта (Хімія)» Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка на прохання ректорату навчального закладу проходили один з етапів технологічної практики на базі Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Вже неодноразово у своїх публікаціях ми висвітлювали тему постійного та активного співробітництва між двома установами на підставі чинного Договору про співпрацю у сфері освіти та науки.

Слід зазначити, що програма навчання майбутніх педагогів передбачає даний вид практики, тому вже стало доброю традицією, щоб набуття ними практичних навичок і закріплення теоретичних знань відбувалося в умовах роботи в лабораторіях, обладнаних по останньому слову техніки, де ціна окремих приладів сягає кількох мільйонів гривень.

Сподіваємося, що подібна співпраця між двома установами буде тривати й надалі, а студенти по закінченню навчання не тільки зможуть донести до дітей ази теорії хімії, а й зможуть проводити пропаганду здорового способу життя та протидії розповсюдженню наркотичних засобів.