Участь експерта-вибухотехніка Кіровоградського НДЕКЦ МВС у міжвідомчому науково-практичному семінарі

У період з 18 по 22 жовтня 2021 року відбувся міжвідомчий науково-практичний семінар «Розроблення довідкових, методичних та інформаційних матеріалів сучасного рівня для якісного виконання вибухотехнічних експертиз», який був організований Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України на базі медичного реабілітаційного центру МВС «Миргород».

Основною метою заходу був розгляд матеріалів методичного та інформативного характеру, розроблених працівниками Експертної служби МВС у даній сфері та актуалізація питань у вибухотехнічній експертизі, обмін досвідом та обговорення практичних ситуацій, які виникають під час проведення судової експертизи за експертною спеціальністю 5.2. «Дослідження вибухових пристроїв, слідів та обставин вибуху».

Загалом у семінарі прийняло участь близько 35 працівників підрозділів Експертної служби МВС та представників інших відомств.

Від Кіровоградського НДЕКЦ МВС у заході взяв участь Віктор Пічкуренко – завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень, який підготував доповідь на тему «Обговорення можливих варіантів визначень загально прийнятних термінів для формування висновків за результатами вибухотехнічних експертиз».

Сподіваємося, що участь в даному науково-практичному семінарі дозволить підвищити рівень кваліфікації та наукової обізнаності фахівців відповідного профілю Експертної служби МВС, а отримані знання та досвід будуть не тільки передані судовим експертам-вибухотехнікам, а й акумульовані у відповідні методичні матеріали та відомчі акти.

Ми хочемо подякувати організаторам заходу за теплий прийом а також вітаємо колегу з участю в такому важливому заході, бажаємо йому й надалі підвищувати свій професійний рівень.