Фахівці Кіровоградського НДЕКЦ МВС долучилися до написання радіодиктанту національної єдності

9 листопада 2021 року в нашій державі, у рамках відзначення Дня української писемності та мови, був проведений ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який цьогоріч прочитав відомий український письменник та перекладач Юрій Андрухович.

Слід зазначити, що радіодиктант національної єдності – щорічна подія, яку ініціювало і проводить Українське радіо до Дня української писемності та мови. Перший радіодиктант відбувся у 2000 році. На сьогодні дана подія стала наймасштабнішим регулярним флешмобом з популяризації української мови та грамотності.

Радіодиктант транслювався на телеканалах, радіо та діджитал-платформах «UA: Перший», регіональних телеканалах, хвилях «Українського радіо» та «Радіо Культура», сторінках «Суспільного» в соцмережах.

До участі у національному флешмобі долучилася й низка працівників Кіровоградського НДЕКЦ МВС, які під час трансляції спробували свої сили та перевірили рівень знань української мови.

Незважаючи на те, що результати учасники зможуть отримати лише за місяць-два, ми вже сьогодні дякуємо своїм колегам за участь в акції, активну життєву позицію та небайдужість до розвитку та становлення української мови, бо «мова – це  душа народу, народ без мови – не народ»!