Проведення бінарного практичного заняття у on-line форматі зі студентами Льотної академії НАУ

Тетяна Михальська – фахівець-біолог Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 15 листопада 2021 року взяла участь у проведенні бінарного практичного заняття на тему «Особливості вилучення об’єктів спеціалістом-біологом під час огляду місця події. Поняття особистого огляду та огляду речей громадян», що проводилося для студентів групи 1091 П факультету менеджменту Льотної академії Національного авіаційного університету.

Розпочала заняття Наталія Максименко – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри права та правового регулювання авіаційної діяльності факультету менеджменту Льотної академії НАУ, яка оголосила тему заняття, план, представила аудиторії співдоповідача та розкрила вступну частину. У подальшому до слова була запрошена представник Експертної служби МВС України, яка ґрунтовно висвітлила питання вилучення об’єктів спеціалістом-біологом під час огляду місця події, особливостей їх пакування та зберігання тощо.

Слід зазначити, що дане заняття є одним із багатьох, які спільно проводяться двома установами в рамках чинного Договору про співпрацю у сфері освіти та науки, про що ми вже неодноразово писали у своїх публікаціях, проте перше, яке проводилося в режимі on-line.

Незважаючи на це в цілому, зокрема й завдяки досвіду, отриманому від колег з Полтавського НДЕКЦ МВС, практичне пройшло на високому рівні, було цікавим та інформативним, студенти не тільки відповідали, а й змогли задати запитання співдоповідачам. Також поряд з безпосередньою темою заняття фахівець зацікавила аудиторію окремими фактами із свого професійного досвіду, продемонструвала низку приладів та допоміжних засобів, які використовуються спеціалістами під час огляду місця події.

Сподіваємося, що така співпраця під час заняття допоможе майбутнім правникам у їхньому професійному становленні, а ми у свою чергу отримали корисний досвід у проведенні даного виду занять під час дистанційної форми навчання, який будемо напрацьовувати та вдосконалювати у своїй подальші роботі.