Оприлюднення результатів міжнародної науково-практичної конференції

Вийшов з друку збірник матеріалів засідання №1 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності», яка відбулася 24 вересня 2021 року на базі Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Загалом до Організаційного комітету подали свої наукові праці більш ніж 170 науковців, практиків та здобувачів вищої освіти з 56 установ з Польщі, України, Казахстану та Молдови.

Науковою Президією конференції було обрано 14 тематичних напрямів, які, насамперед, пов’язані із генеруванням і поширенням нових креативних ідей, інноваційних наукових розробок, знань та практик у судово-експертній та правоохоронній діяльності, підвищення ефективності експертного забезпечення судочинства, сприяння розвитку судово-експертної та оціночної діяльності тощо.

Сподіваємося, що дані матеріали будуть використані в науково-дослідній роботі та в освітньому процесі закладів вищої освіти.

Ми хочемо подякувати всім учасникам за увагу до нашого наукового заходу а співорганізаторам – за допомогу у проведенні засідання, підкреслити при цьому, що конференція має формат постійного майданчика для наукових дискусій, тому вже зовсім скоро ми знову всіх обов’язково запросимо на наступне засідання у своїх майбутніх анонсах.

Матеріали конференції:

Титульний збірника

Збірник матеріалів конференції

Сертифікати учасників конференції